uttm.com.ua Югтехнотранс На главную Контакты Products
     

Клієнти
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     


Компанія “Югтехнотранс”

      

Системи змащування гребенів коліс локомотивів (гребнезмащувачі або локомотивні лубрикатори); конденсаторні системи запуску дизелів – продукція Науково-виробничої фірми “ЮГТЕХНОТРАНС”   для зниження енергетичних, матеріальних та фінансових витрат на утримання рухомого складу та колійного господарства залізничного транспорту.

Науково-виробнича фірма “ЮГТЕХНОТРАНС”   розробляє, проводить монтаж та налагодження продукції у замовника, а також укладає договори на сервісне обслуговування.

Монтаж і налагодження продукції можуть здійснюватися силами підприємств- заказчиків за консультативної підтримки фахівців НВФ “ЮГТЕХНОТРАНС”.

Контрактами передбачаємо гарантію один рік з моменту встановлення на локомотив. Укладаємо договори на післягарантійне сервісне обслуговування.  Поставляємо спеціальні мастила для автоматичних локотивних лубрикаторів.

Продукція:

 
   
 

Система змащування гребенів коліс локомотивів СПП 12-5

Дозволяє: знизити інтенсивність зносу гребенів коліс (бандажів); зменшити бічний знос рейок; зменшити витрати електроенергії (дизпалива) на тягу; зменшити Можливість сходження з рейок.


 
 
   
 

Конденсаторні системи пуску КСП

Призначені для підвищення надійності, збільшення ресурсу систем пуску дизелів, особливо за зношених батарей і низьких температур навколишнього середовища.


 
  All right reserved UgTehnoTrans, 2009
About company | Contacts